Tuesday, August 7, 2012

10 דרכים להגביר cpc של גוגל אדסנסגוגל אדסנס הוא המקור העיקרי של בלוגרים רבים לא יכולים להרשות לעצמנו לבצע אופטימיזציה אדסנס בבלוג שלך. בלוגרים רבים אומרים שאין להם תנועה טובה, אבל זה לא הכנסה טובה מ-אדסנס. אז מאמר זה הוא בהחלט בשבילכם. במאמר זה, תקבל

eCPM יותר העלות לקליק אדסנס - הכנסה יותר במילים פשוטות אדסנס.
1. בחר נושא או נישה


הדבר הראשון שיש לטפל הוא נישה או נושא, כי אתה אומר שאתה עושה בבלוג שלך. זה משפיע ישירות על עלות לקליק אדסנס שלך ​​לבחור את הנישה הנכונה היא בראש סדר העדיפויות שלה. יש נישה מרוויח לקליק יחסית גבוה מאוד. הנה רשימה שהוכנה על ידי המידע בסדר יורד, עם הפסגה הגבוהה.


רישום דומיין - יאהו,

Go Daddy משלם לקליק גבוהה מאוד.טכנולוגיה - ה-

iPhone, iPod, וכו 'גוגל - אנדרואיד ומוצרים אחרים

מיקרוסופט -

Windows, Office וכו 'האוצר בנקאות

מקרקעין

הלוואות, בית, רכב וכו '

משרות

אהבה חברתית


2. תוכן


רוב הבלוגים יגידו "התוכן הוא המלך, אם המשפט נכון, אבל התוכן שלה חייב לענות על השאלה של קוראים. לפני כתיבת מאמר זה היא לבחון מה שאנשים מחפשים ולא מוצאים פתרון.


להשתתף ולשתף עם קוראי הבלוג שלך ולכתוב יותר כדי לשמור על הקריאה. תוכן טוב יכול להבטיח גבוהה

Adsense על"ל ואהוב על ידי מנועי החיפוש.3. דירוג העמוד

Page Rank
גוגל מדרג את האתר שלך או דפים 1 עד 10. דפים עם טווח גדול יותר מ 4, 5 או 6 יחסי הציבור ייתן לך מודעות בשכר גבוה יותר. ישירות פירושו נכסים פרמיה יופיע בבלוג שלך.


זה יכול להגדיל את הכנסות אדסנס לקליק של 10 סנט ל 40-50 סנט +. אז אתה צריך להתמקד בשיפור האיכות של הבלוג שלך.

4. בחירת פלטפורמה


אנשים קוראים את הבלוג שלך מתוך מגוון רחב של פלטפורמות, כולל שולחן עבודה, מחשב נייד, פלטפורמת ה-

iPhone, ניידים לקריאה, וכו 'אינה משפיעה הרבה של המפלגה הקומוניסטית הסינית, אך צריך להתמקד במטרות עוד יותר קוראים. למרות שרוב הקוראים באמצעות מחשבים שולחניים או ניידים.
מודעות מוצגות בהתקנים ניידים הם באיכות גבוהה מאוד והוא יכול להגדיל את העלות לקליק אדסנס שלך. כמוני, גם אם האתר שלך פועל על

WordPress plugin WP, אתה יכול להשתמש בלחצן לגרסה הניידת של האתר שלה מודעות אדסנס באתר שלך יהיה מותאם הנייד.5. השקעה


עוד סיבה חשובה המשפיעה על עלות לקליק שלך לשים מודעות אדסנס בבלוג שלך. איפה תוכל להגיב יותר לקליק? המשך כך:


2 המודעות בבלוג שלך - 336

x 280 מלבן מתחת לכותרת עבודה X60 468 כניסה בבלוג.1 בסרגל הצדדי - 300

x 250 בסרגל הצד הנכון.
תמיד אפשר לנסות עם היחידה המציעה מודעות בהתבסס על סוג של בלוג. בלוגרים תחביב או בלוגרים אישיים צריך להתמקד יותר תוכן איכותי, שבו אנשי מקצוע יכולים לייעל בלוגרים לשים מודעות בכל מקום אפשרי. מעל לכל תנצח יותר השקעה לקליק מודעות אדסנס לפרסם את הבלוג.

6. מרכז בחינת המודעות


מרכז בחינת המודעות היא חטיבה של גוגל אדסנס שבו אתה יכול לראות איזה קבוצה הוא לשלם את הסכום. אם הקבוצה משלמת הרבה פחות, אשר יכול לחסום אותו. עליך לחסום את הקטגוריות שאינן קשורות לסוג של הבלוג שלך. נניח עבור הבלוג כגון טכנולוגיית

Gizmo הפיכה יכול לחסום קטגוריות כגון נסיעות, דת וכו 'היכרויות זה יהיה בהחלט להגדיל את העלות לקליק אדסנס שלך ​​הכנסה.7. סנן מודעות תחרותיים


מסנן תחרות מודעות הוא קטע נוסף של מודעות גוגל אדסנס שהוא יכול לחסום ספציפי או כללי על הבלוג שלו. ניתן לחסום את כל תחומי החשבון שלנו או תחום אחד. לכן, כדי להגדיל את העלות לקליק על ידי חסימת מודעות ספציפיים.

8. מדינה


מדינות הוא גורם חשוב בקידום לקליק אדסנס שלך. זה משתנה ממדינה למדינה. כאשר אנו יכולים לקבל

clicked@U.S מודעות. 2-4, בעוד שהודו יהיה 10-30 סנט.
למרות האנגלית הן הגבוהות ביותר בעולם, כך שאנחנו עושים בבלוג מבוסס על השפה האנגלית. אנחנו לשפר את דירוג הדף מדי. כדאי לשקול את היעד של הבלוג שלך.

9. פורמטים של מודעות


עבור קליקים יותר (לחץ באמצעות שיעור) יש להשתמש בטקסט מודעות מבוססות. אם תנסה מודעות טקסט ותמונה של 2 יותר של עלות לקליק, אבל המודעות הן המועדף פחות, כי הם מקבלים פחות מ

CTR ו לקליק. עם זאת, זה תלוי במיקום שלך סוג של בלוג כדי לשמור על ניסויים.10. המשך הניסוי


כפי שאמרתי בתחילת סעיף זה ימשיכו להתנסות. בהחלט ישלמו יותר הכנסה. קרא גוגל אדסנס במרכז ללמוד את המגמות האחרונות גוגל אדסנס.No comments:

Post a Comment